AgroCopter
БЕЗПІЛОТНІ ЛІТАЮЧІ ОБПРИСКУВАЧІ
Продаж / Сервіс / Послуги по внесенню ЗЗР 

Етапи виконання робіт по внесенню ЗЗР

Швидко Якісно Оперативно

 • 1
  Ви залишаєте заявку
 • 2
  Ми узгоджуємо з Вами основну інформацію, надаємо повну консультацію. При необхідності виїжаємо на господарсвто та пропонуємо готове рішення.
 • 3
  Після отримання від замовника координат поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, розташування об'єкта (об'єктів) та погоди.
 • 4
  Складаємо кошторис
 • 5
  Підписуємо договір

 • 6
  Виконуємо роботи

Про послугу з внесення ЗЗР безпілотними літальними апаратами

Такий спосіб внесення має ряд переваг над іншими традиційними способами внесення:

Повна відсутність технологічних колій
Як відомо технологічні колії складають від 2 до 5% від посівних площ, при цьому тих 2-5% площ підлягають повному обробітку (внесення добрив, внесення ЗЗР, збір врожаю... ), а отже господарство несе як прямі втрати на обробіток цих площ, так і непрямі від недозібраного врожаю.
Обробіток на всіх етапах вегетації
Дозволяє обробку поля на тих етапах вегетації рослини коли доступ наземними оприскувачами може бути утрудненим або неможливим. Не залежно від висоти рослин.
Економія води до 95%
-Що діє на культуру, шкідників чи бурян? Вода чи припарат?
- Логічно-ПРИПАРАТ!! Тому воду потрібно розглядати, як засіб транспортуванняіі розподілення препарату по площі. Вода-це розхідний матеріал який також коштує гроші. А для деяких регіонів-це взагалі дифіцит.. Саме технологія внесення ЗЗР дроном дозволяє зменшити розхід води до мінімума, і рівномірно розприділити діючу речовину(препарат) по потрібній площі. Наші дрони мають можливіть регулювати норму виливу від 3 до 20л/га.
Нульове пошкодження посівів та грунту
Можлива обробка ранньою веносною по сильно зволоженому грунті . Або після рясних дощів. І  на будь-якому рельєфі
Контроль за зараженням
Дозволяє точкову обробку поля безпосередньо в осередках зараження без потреби обробітку усієї площі посівів.
Точність внесення препаратів
Високоточне (до 2см), концентроване внесення препарату забезпечує його дію і не здійснює зайвого забруднення ґрунтів. При цьому деякі препарати можливо вносити з економією до 30%.
Мобільність та Продуктивність
Одина мобільна бригада обробляє до 250га за 12год. В заленості ід площі полів рельєфу та погодних умов. При потребі, забезпечення температурних норм працюєм вночі. Наші дрони оснащені сучасним програмним забезпеченням, яке повністю забезпечує автономну роботу, по попередньо заданому завдані.
Оперативність та звітність
Наше програмне забезпечення дозволяє швидко свторити точну карту-завдання вашого поля. Вся інформація зберігається на сервері. Можливе відворення сценарію внесення з усіма показниками в реальному часі, для звітності. Збережені карти полів також дозволяють швидко реагувати на пробеми які винакють в процесі вегитації. Мобільна група завжди буде готова відреагувати та вчасно внести потрібні ЗЗР на проблемних ділянках чи полях.

Переваги над малою авіацією  при внесенні ЗЗР:
Не зволікайте, починайте заощаджувати вже зараз!
 • Безпека
  Особистий захист потрібен лише на етапі заливу розчину в бак та миття форсунок. Тому достатньо лише захисної маски та рукавичок.
 • Маневреність 
  Дрон літає на оптимальній висоті над посівами (3-7 метрів), краще обходить перешкоди та входить в рамки поля.
 • Економія
  Нищі операційні та капітальні затрати. Дрон коштує значно дешевше.