Продаж
АГРОДРОНІВНАДАННЯ ПОСЛУГ ПО
ВНЕСЕННЮ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН
 

ПРОДАЖ АГРОДРОНІВ
від офіційного дилера XAG в Україні

НАДАННЯ ПОСЛУГ ПО
ВНЕСЕННЮ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН
Наш комплекс послуг включає
Agro Copter – офіційний дилер XAG Ukraine
Agro Copter - ваш надійний постачальник інноваційних агродронів обприскувачів!

Ми розуміємо ваші потреби й ставимо перед собою завдання надавати готові рішення, які максимально відповідають вашим вимогам.

Наша мета - підтримати вас у досягненні ваших цілей у сільському господарстві та забезпечити вас найкращими інструментами для роботи.

Зв'яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо вам вибрати індивідуальне рішення для вашого бізнесу.
Переваги внесення ЗЗР безпілотними літальними апаратами
Повна відсутність технологічних колій
Як відомо технологічні колії складають від 2 до 5% від посівних площ, при цьому тих 2-5% площ підлягають повному обробітку (внесення добрив, внесення ЗЗР, збір врожаю... ), а отже господарство несе як прямі втрати на обробіток цих площ, так і непрямі від недозібраного врожаю.
Мобільність та продуктивність
Одна мобільна бригада обробляє до 250 га за 12 год. В залежності від площі полів рельєфу та погодніх умов. При потребі забезпечення температурних норм - працюємо вночі. Наші дрони оснащені сучасним програмним забезпеченням, яке повністю забезпечує автономну роботу, по попередньо заданому завдані.
Економія води до 95%
Вода - це розхідний матеріал який також коштує гроші. А для деяких регіонів - це взагалі дефіцит. Саме технологія внесення ЗЗР дроном дозволяє зменшити розхід води до мінімуму, і рівномірно розприділити діючу речовину (препарат) по потрібній площі. Наші дрони мають можливість регулювати норму виливу від 3 до 20л/га.
Оперативність та звітність
Наше програмне забезпечення дозволяє швидко створити точну карту-завдання вашого поля. Вся інформація зберігається на сервері. Можливе відтворення сценарію внесення з усіма показниками в реальному часі, для звітності. Збережені карти полів також дозволяють швидко реагувати на проблеми, які виникають в процесі вегетації. Мобільна група завжди буде готова відреагувати та вчасно внести потрібні ЗЗР на проблемних ділянках чи полях.
Обробіток на всіх етапах вегетації
Дозволяє обробку поля на тих етапах вегетації рослини коли доступ наземними обприскувачами може бути ускладненим або неможливим. Не залежно від висоти рослин.
Нульове пошкодження посівів та грунту
Можлива обробка ранньою весною по сильно зволоженому грунті . Або після рясних дощів. І на будь-якому рельєфі
Контроль за зараженням
Дозволяє точкову обробку поля безпосередньо в осередках зараження без потреби обробітку усієї площі посівів.
Точність внесення препаратів
Високоточне (до 2 см), концентроване внесення препарату забезпечує його дію і не здійснює зайвого забруднення ґрунтів. При цьому деякі препарати можливо вносити з економією до 30%.
Почніть заощаджувати уже цього сезону!
Є питання , телефонуйте!
Етапи виконання робіт по внесенню ЗЗР
ЗАПИТ
1
1. Отримання заявки
Ви здійснюєте замовлення будь-яким зручним для Вас способом
2
2. Погодження
Ми узгоджуємо з Вами основну інформацію, надаємо повну консультацію. При необхідності виїжджаємо на господарство та пропонуємо готове рішення.
3
3. План робіт
Після отримання від замовника координат поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, розташування об'єкта (об'єктів) та погоди.
РІШЕННЯ
1
4. Складання кошторису
Ви здійснюєте замовлення будь-яким зручним для Вас способом
2
5. Укладання договору
Підписуємо договір надання послуг
3
6. Виконання роботи
Виконуємо усі обумовленні роботи.
Залишити заявку та отримати детальну консультацію